DoreenBeads Шарм Приврзоци Шише Антички Сребрен(Може да се Одржи ss6 Кристал)Срце ВИНО Шупливи 35mm(1 3/8)x27mm(1 1/8),10 Компјутери
Ново - 45 %

DoreenBeads Шарм Приврзоци Шише Антички Сребрен(Може да се Одржи ss6 Кристал)Срце ВИНО Шупливи 35mm(1 3/8)x27mm(1 1/8),10 Компјутери

Залиха
DEN 258.72
DEN 142.00
Износот:

Шарм Приврзоци Шише Антички Сребрен(Може да се Одржи ss6 Кристал)Срце "ВИНО" Шупливи 35mm(1 3/8")x27mm(1 1/8"),10 Компјутери Материјал Цинк метални легури(Олово и Никел Безбедно) Големина Приближно : 3.5 см x2.7cm(1 3/8" x1 1/8")
Дупка големина : 2mm( 1/8")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Антички Сребрен Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не. B66147 Забелешка.
Doreen Beads Ѓердан Продавница
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
За нас
Нашата компанија основана во 2006 година.Во моментов,постојат повеќе од 400 вработени во нашата компанија.Во областа на накит ние сме професионална снабдувач со изобилството на производи,plenteous merchandize ресурси и зрели дистрибуција на канали.Добро објекти и услуги ќе донесе до вас.
Пакување детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
За превозот
Повратни информации & По продажба на услуги
1.Ако сте задоволни со нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
2.Ве молиме кажете ни ако има било каков проблем во вашата торба и ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ве молиме не остави негативни повратни информации.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
B66147
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Бренд Име:
DoreenBeads

Поврзани производи