Mayitr 10Pcs/Set Памук Јога Д-Прстен Појас Жените се Водат на Рака Слика Половината Нога Отпор Фитнес Бендови Фитнес Салата за Вежбање Јаже
Ново - 40 %

Mayitr 10Pcs/Set Памук Јога Д-Прстен Појас Жените се Водат на Рака Слика Половината Нога Отпор Фитнес Бендови Фитнес Салата

Залиха
DEN 1287.84
DEN 773.00
Износот:


SF0005273
Спецификација :
Бренд Нови
Материјал : Памук
Големина : Прибл. 70.9" x 1.5" (180cm x 3.8 cm)
7 Бои за вашиот избор
Exericise вашите стомачни,рака,нозете и грбот.подобрување опсег на движење и flexbility
Пакет Се Вклучени :
10pcs x јога водат бенд
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.Другите 30-60 дена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
Алекс Ли Продавница

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
Јога Д-прстен Појас
Бренд Име:
Mayitr

Поврзани производи