Секси Мачка Око, Очила За Сонце, Жените Во Црно Бела Пластика Сонце Очила Ѕвезда Брендирани Cateye Нијанси Ретро Слој Огледало Oculos
Ново - 42 %

Секси Мачка Око, Очила За Сонце, Жените Во Црно Бела Пластика Сонце Очила Ѕвезда Брендирани Cateye Нијанси Ретро Слој Огледало

Залиха
DEN 383.04
DEN 222.00
Износот:


Секси Мачка Око, Очила За Сонце, Жените Во Црно Бела Пластика Сонце Очила Ѕвезда Брендирани Cateye Нијанси
Пол : Жените
Рамка материјал : Пластика
Леќа материјал : Поликарбонат
Боја : 4 бои како сликата
Големина : Како слика( Напомена : Не се 1-3мм грешка поради што се мери од страна рака,ви благодариме за вашето разбирање. )
1.Леќа користат зајакнување згусне леќа,ефективна УВ заштита,заштита од зрачење,уживам во убава празник на ултра-јасна визуелна.
2.На Зглоб избор на квалитетни комбо комплет,ефикасно спречување на шрафовите исклучување,обезбедува непречено отворање и затворање на храмот.
3.Носот влошки не потиснување на носот мост,направи што повеќе стабилна и поудобно да се носат.
4.Нозете извонредна antislip перформанси,radian е доста натпревар ергономија поудобно и природни,лесни/не штетни за кожата.
Превозот : во Светот на Превозот со trackable следење на број. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-45 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.). Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел . Враќање гарантира : Ако не сте задоволни со стварта,да ја прифатиме враќање на ставката за наплата. Ако објектот има квалитет проблем,ние прифаќаме да се врати за враќање на средствата или дел од средствата. Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот и бродот назад Објектот Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни со цел,Ние ќе ги нудиме на нашите најдобри услуга, додека сте задоволни! Ако сте задоволни со предмети, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди како охрабрување.

Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
мачка око, очила за сонце
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
51mm
Стил:
Мачка Очи
Леќа Ширина:
58mm
Бренд Име:
Hindfield
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Пластични
леќи во боја:
Црна,Кафеава
рамка боја:
црна,леопард,бела
Тренди:
cateye очила со
Евтини продажба:
пад на превозот понуда

Поврзани производи