Секси Жени Висока Половината Масло Сјај Хулахопки Сјајни Отвори Crotch Pantyhose Хулахопки Жените Хулахопки Црна, Црвена Розова виолетово-Сина Боја на Кожата
Ново - 15 %

Секси Жени Висока Половината Масло Сјај Хулахопки Сјајни Отвори Crotch Pantyhose Хулахопки Жените Хулахопки Црна, Црвена Розова

Залиха
DEN 101.76
DEN 86.00
Износот:

Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.Секси Женска Чипка Врвот Остане До Бедрото Високи Чорапи Pantyhose Ставка Опис
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : 80%Spandex и 20%Најлон
Боја : Црна/Боја На Кожа/Red/Розова/Виолетова/Вино Црвено/Темно Сина
Димензии : Должина 70cm , Може да се Elestic да 90cm
Пакет се вклучени :
1 Пар Чорапи Хулахопки
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
Meihuida
Број На Модел На:
жените порибување на чорапи
Материјал:
Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените

Поврзани производи