14G Нови Панк Лилјак и супермен папокот Прстени Стомак Barbell Тело Пирсинг Накит Мажите не ' Рѓосувачки Челик Стомак Папокот Пирсинг

14G Нови Панк Лилјак и супермен папокот Прстени Стомак Barbell Тело Пирсинг Накит Мажите не ' Рѓосувачки Челик Стомак Папокот

Залиха
DEN 71.04
Износот:

Бидејќи Пост Политика во Русија е доста строги.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 24 часа по вашата remittance завршен.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Стоката ќе пристигне во 15~25 работни дена. За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики. Можете исто така да Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet.
14 G Нови Панк Лилјак и супермен папокот Прстени Стомак Barbell Тело Пирсинг Накит Мажите не ' Рѓосувачки Челик Стомак Папокот Пирсинг Материјал : Хируршки Нерѓосувачки Челик, Мерач : 14 G Пакет се вклучени : 1 x Pc Стомак Betton Пирсинг
ДОБРЕДОЈДОВТЕ . Ви благодариме.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.

Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Црна, Сребрена
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Бренд Име:
STARBEAUTY
Број На Модел На:
M794
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
316L Медицински Нерѓосувачки Челик,
Тип:
Папокот Прстени,Pirsing Ombligo
боја:
Црвена, Розова,Бела,Сина,Светло Сина
Стандарди За Безбедност:
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни
Повод:
Fashion & обичниот накит, убаво лице,рутински,одмор,собирање на дар
Пакување:
1 компјутер *Стомак Пирсинг во Standared и безбедно пакување
Дали wholesales ? :
YES (да). Поевтина цена за поголема цел
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации
fuction:
пирсинг пирсинг ombligo,папокот earring,пирсинг ombligo
Мерач:
14g

Поврзани производи