Камерата Рака Зафат Отвор За Врвка За Околу Рака За Nikon D7500 D7200 D7100 D5600 D5500 D5300 D3400 D3300 D810 D800 D750 D610 D600 D500 D4 D5
Ново - 20 %

Камерата Рака Зафат Отвор За Врвка За Околу Рака За Nikon D7500 D7200 D7100 D5600 D5500 D5300 D3400 D3300 D810 D800 D750 D610

Залиха
DEN 143.52
DEN 115.00
Износот:


Универзална Рака Зафат Рака за Sony Канон Pentax Nikon Panasonic dslr фото SLR фото Апарати
Вовед :
1.Cushioned камера костец одговара на околу вашата рака и стабилизира вашата камера / видео камера додека снимањето / снимање.
2.Дизајниран за да ги собере било која страна големина
3.Камерата Контрола им овозможува на фотографот да го контролираат камерата со поголема леснотија и точноста
4.Стисокот е Одлична за мнозинството на дигитален филм и видео камери
5.Контрола завртки во вашиот tripod монтажа
6.Ви овозможува да го користите на вашиот tripod без потреба да го отстраните од камерата
7. Боја : Црна
Фитинг за :
Canon Nikon, Sony Pentax Minolta Panasonic Олимп Кодак повеќе. dslr фото SLR камера
Пакет Се Вклучени :
Рака Зафат Рака x1


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
WINOTAR
Употреба:
Врвка за околу

Поврзани производи