Алуминиум Легура Велосипед Супер Светло 10000LM Zoomable LED Велосипедизмот Пред Светлина Велосипед Светлина Светилка Водоотпорен Светло Пад на Превозот

Алуминиум Легура Велосипед Супер Светло 10000LM Zoomable LED Велосипедизмот Пред Светлина Велосипед Светлина Светилка Водоотпорен

Залиха
DEN 266.40
Износот:


Алуминиум Легура Велосипед Супер Светло 10000 LM Zoomable LED Велосипедизмот Пред Светлина Велосипед Светлина Светилка Водоотпорен Фенерче
Карактеристики : 1.Пропадна-доказ Дизајн
2.Излез светла може да дојде до MAX 10000 лумен,
3.Рефлектор : Конвексен Леќа
4.Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен.
5. Батерија тип : 1 x 18650 3.7 v Батерија или 3 AAA батерии (Не се Вклучени)
6.Super Bright : заслепувачки Ефект
7.Зум фокус опсег за различни употреба
8.Прекинувач : Опашка-капа притиснете ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ
9.Клип за погодност носат
10.Погоден за Себе Безбедност, лов, велосипедизам, качување, кампување и отворено активност итн.
11.Надворешни Димензии : 34mm(Раководител)x29mm (Тело)x 134mm(Должина)
12.со адаптер за вашата батерија полнач
Спецификации : 1.Боја : Црна
2.Модел на LED : КРИ XML T6
3.Материјал : Алуминиум легура
4.Макс излез Лумен : 10000 Lumens
5.Моќност : 7 W
6.3-режим прилагодливи Осветленост,Висока/Ниска/Strobe
7.Зумирате/Одзумирате да се Фокусираат : x1, x250, x500, x1000, x2000 Пакет се вклучени : 1 x 10000 LM Zoomable Светлото 1 x 360 степени Светло Факел Планината Носителот

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
сертификација:
CE,CCC
Број На Модел На:
Велосипедот Светлина
Бренд Име:
ZHANGJIANGLIANG
Водоотпорен:
IPX4

Поврзани производи