буковата teething,птица,риба,fox,дрво був,одделение дрво занаети животинско teether за бебе момче подарок џвакање играчки.Популарната ЕУ&САД органски
Ново - 0 %

буковата teething,птица,риба,fox,дрво був,одделение дрво занаети животинско teether за бебе момче подарок џвакање играчки.Популарната

Залиха
DEN 86.40
DEN 86.00
Износот:


ГОЛЕМИНА : околу(3inch,75мм x 53mm ) Дебелина : 10мм ТЕЖИНА : 11.5 G/PC 5pcs по многу Материјал : еко-пријателски буковата, која е безбедна и добро за бебето да се игра како играчка и teether,старечки ѓердан и повеќе.исто така добро за други изработката цел
Превозот : (1). Ако вкупниот износ на повеќе од $10, САД,Ru,Ua,нов зеланд бесплатен превозот од e Packet; Друга земја бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. (2). Ако вкупниот износ на повеќе од $100, слободен превозот од DHL, или ЕМС. Ви благодариме за разбирањето!!! Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодарам !!!

Декларираните карактеристики

Големина:
100pcs, 1pcs, 5pcs, 10pcs, 20pcs, 30pcs, 50pcs
Бренд Име:
да започнеме
Материјал:
Дрво
Стил:
Европа
Тема:
Љубов

Поврзани производи