2 парчиња/многу KFL08 Имајќи Заградата За Трапезоидна T8 Доведе Завртка 3D Принтери Делови Монтирани Стојат Дел од Нерѓосувачки Челик Поддршка
Ново - 6 %

2 парчиња/многу KFL08 Имајќи Заградата За Трапезоидна T8 Доведе Завртка 3D Принтери Делови Монтирани Стојат Дел од Нерѓосувачки

Залиха
DEN 138.24
DEN 130.00
Износот:


2 парчиња/многу KFL08 Имајќи Заградата За Трапезоидна T8 Доведе Завртка 3 D Принтери Делови Монтирани Стојат Дел од Нерѓосувачки Челик Поддршка
Име на производ : Перница Блок Имајќи; Имајќи Модел : KFL08; Материјал : не 'Рѓосувачки Челик, Гума, Боја : Сребрена на Ѕвонење, Црна; Имајќи Внатрешен Дијаметар : 8mm/ 0.3" Имајќи надворешен Дијаметар : 20mm/ 0.8"; Имајќи Ширина : 10мм/ 0.4" Перница Блок Големина : 45 x 25 x 10мм/ 1.8" x 1" x 0.4" (L*W*T); Планината Дупка со Дијаметар : 5mm / 0.2" Нето Тежина : 27g; Пакет Содржина : 2 x Запечатени Топката Имајќи го Ова Лого е само-порамнувања, перница блок ознака, можете да ја прилагодите или замени имајќи лесно. Лого има широк внатрешен прстен со две поставен завртки за прикачување на вратило. Полињата се користи во мотоцикл, моторни пумпи, вентилатор, клима уред, микробранова печка, sweing машина, масажа столици, земјоделски машини, фитнес опрема, машина за перење, канцелариска опрема. KFL08 8мм Монтирани Блок Фрлија Домување Само-усогласување на Перница Имајќи

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Флексибилни Вратило Спојка
Број На Модел На:
KFL08
Бренд Име:
FYSETC

Поврзани производи