Ouyang Xun е calligraphy скрипта kaishu copybook Кинески четка calligraphy copybook вода повтори пишување крпа Дебели оризова хартија
Ново - 6 %

Ouyang Xun е calligraphy скрипта kaishu copybook Кинески четка calligraphy copybook вода повтори пишување крпа Дебели оризова

Залиха
DEN 895.68
DEN 842.00
Износот:


Ouyang Xun е calligraphy скрипта kaishu copybook Кинески четка calligraphy copybook вода повтори пишување крпа Дебели оризова хартија
големина : 32x22cm
Погоден за : книга за почетници
пакет : 1 книги
Страници : 32pages/16sheets

Декларираните карактеристики

Тип:
Книгата
Жанр:
Арт И Дизајн
Број На Модел На:
кинеската книга
Публиката:
Возрасни

Поврзани производи