Koala Мечка Винил Ѕид Налепници Дрво Налепница За Бебе бебе соба Соба Декорација Оркестарот дневната Соба на Бебето Детска Спална соба Постер D647C
Ново - 15 %

Koala Мечка Винил Ѕид Налепници Дрво Налепница За Бебе бебе соба Соба Декорација Оркестарот дневната Соба на Бебето Детска Спална

Залиха
DEN 1843.20
DEN 1567.00
Износот:

Информации за производот ❤За Decal :
☀Материјал : животна Средина / Пријателски/ПВЦ
☀Decals за декорација,одговара за било чиста мазна ѕид,плочки,windows,метал,плакар, пластични
☀Ѕидот Decal е направен од себе лепило флексибилни премиум винил филм.
☀Има мат површина за да се намали светлина рефлексии.
☀Можете да го отстраните Ѕид Decal во било кое време без оштетување на површината.
☀Тоа е лесно да се примени. Нашите Инструкции може да ви помогне со процесот. ❤Decal сет вклучуваат детали : →2 дрвја ( 1 одберете боја - стандардната боја кафеава ) →3 koalas ( 1 одберете боја - стандардната боја светло сива ) →цвеќиња ( 1 одберете боја - стандардно светло сина боја )
❤За Боја : 1.Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент.
2.Ако одберете прилагодено боја, pls оставете порака на вашиот налог или контактирајте со нас за бојата број ви се допадна.Боја Шема Сите Бои Се Достапни.
Боја Шема како што е подолу, ве Молиме не заборавајте оставите порака ,инаку ние ќе брод стандардната боја-како слика боја,ви Благодариме!

Декларираните карактеристики

боја:
прилагодено боја
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Спецификација:
4pcs
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
D647C
Тема:
Шема
Материјал:
Винил

Поврзани производи