Autocycle Капка Нога Мотоцикл Велосипедизам Fanny Пакет Половината Појас Торба Црна Боја
Ново - 5 %

Autocycle Капка Нога Мотоцикл Велосипедизам Fanny Пакет Половината Појас Торба Црна Боја

Залиха
DEN 408.00
DEN 388.00
Износот:


Состојба : Нова
Главната Боја : Црна
Големина : 7"(W) x 10.5"(H) x 4"(D)
Материјал : Висок трајни основната ткаенина
можете да висат purses, кеси, мобилни телефони, продолжената
Дизајн : придржуваат до благородна и сурови doctr

Декларираните карактеристики

Име На Модел:
02-1
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
10.5inch
Бренд Име:
FEELWIND
Материјал Тип:
Најлон
Тип На Објект:
Топ Случаи
Објектот Висина:
10.5inch
Објектот Ширина:
7inch

Поврзани производи