Јапонски Kendo панталони Аниме КАЈГАНА Kurosaki ichigo кимоно панталони Cosplay Костими ноќта на Вештерките партија облека

Јапонски Kendo панталони Аниме КАЈГАНА Kurosaki ichigo кимоно панталони Cosplay Костими ноќта на Вештерките партија облека

Залиха
DEN 810.24
Износот:


Аниме/Игри : КАЈГАНА
Карактер : Kurosaki ichigo
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук Мешавина
Повод : Cosplay / партија / Секојдневна облека / ноќта на Вештерките
Пакет Се Вклучени :
панталони x 1pce
појас x 1pce
Големина на информации ( Известувања : Оваа ставка е големина во Asain кои ќе бидат една или две големина помала од ЕУ или САД големина , ние препорачуваме поголема големина, pls проверка на големината на табелата пред да нарачате, ви благодариме! ) :
Азија S = ЕУ/САД XXS-XS одговара висина за 150см, 100cm Должина, Половината 70cm
Asain M = ЕУ/САД XS-S одговара висина за 160cm, Должина 103cm, Половината 74cm
Asain L = ЕУ/САД S-M одговара висина за 170cm, Должина 106cm, Половината 78cm
Asain XL = ЕУ/САД M-L одговара на висина за 180cm, Должина 109cm, Половината 82cm
Asain XXL = ЕУ/САД L-XL одговара висина за 185cm, Должина 112cm, Половината 86cm
Превозот политика :
1. Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од DHL (кога повеќе од 2kg) или USPS (САД САМО), Кина, Хонгконг пост , превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
2. DHL- Само за голема цел која повеќе од 2 KG
USPSкостум за мали цел која помалку од 2 КГ (САД САМО)
HK/Кина/SINGAPOR посткостум за мали цел која помалку од 2 КГ (низ целиот свет)
3 За голема цел повеќе од 2kg, Можете Да Изберете Различни превозот начини како што се бара, само да преговара со нас.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе брод во точка(а) во рок од 3-7 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
RUBU
Компоненти:
Панталони
Број На Модел На:
CP018089
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Kurosaki Ichigo

Поврзани производи