Црево Barb Внатрешно Месинг Вода Масло Воздухот Гас Линија Shutoff Топката Вентил
Ново - 25 %

Црево Barb Внатрешно Месинг Вода Масло Воздухот Гас Линија Shutoff Топката Вентил

Залиха
DEN 575.04
DEN 432.00
Износот:


Спецификација : Име на Производ Топката Вентил Црево Barb OD 8mm/ 5/16" Ниво се Справи со Големина од 45 x 10мм/ 1.8" x 0.4"(L*W) Големината на Телото 57 x 18mm/ 2.2" x 0.7" (L* W) Barb да Barb Должина 57mm/ 2.2" Главна Боја на Тон Злато, Црвен Материјал Метал, Месинг, Пластични Тежина 39g Пакет 1 x Топката Вентил
Опис : Функција : 8mm црево barb x црево barb конектор, пластични обложена се справи.

Декларираните карактеристики

моќност:
упатство
Притисок:
Среден Притисок
Материјал:
Легура
Структура:
Регулирање
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
VT20170320032

Поврзани производи