1/6 Главата Sculpt за Топла Играчки Phicen Kumik Женското Тело Обичај Црна Вдовица 5.0

1/6 Главата Sculpt за Топла Играчки Phicen Kumik Женското Тело Обичај Црна Вдовица 5.0

Залиха
DEN 2207.52
Износот:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Обичај Црна Вдовица 5.0 1/6 Главата Sculpt за Топла Играчки Phicen Kumik Женското Тело
ВО ПАРК! Производителот : Состојба : 100% Нови Место на потекло : Кина Големина : 1/6 Скала (12 Инчи Акција Фигура Само) Тежат : прибл 100g/еез Материјал : Високо Квалитетни Пластични PVC (Неговата безбедност вклучува Европски и Американски играчка безбедност стандард и GB стандард) Функција : Користете За 12 Инчи Акција Фигура Пакет : Спакувани Во Меур Торба Објект се Вклучени : 1 buc Главата Sculpt, (без тело, само главата)
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Декларираните карактеристики

Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,< 3 години,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,> 3 години,5-7 Години,13-24 Месеци,Grownups
Предупредување:
3+
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
JIAOU КУКЛА
Тема:
Филм & TV
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Димензии:
1/6
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Скала:
1/6
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Број На Модел На:
1/6
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Кукли
Големина:
One Size

Поврзани производи