2017 Нови Пристигнување Злато Жичен Јасни Кристали Rhinestones Бисери Цвет Свадба Headband Булчински Stuio Коса Додатоци Пратилки
Ново - 5 %

2017 Нови Пристигнување Злато Жичен Јасни Кристали Rhinestones Бисери Цвет Свадба Headband Булчински Stuio Коса Додатоци Пратилки

Залиха
DEN 575.52
DEN 547.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SLBRIDAL
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
SL-HJ4420
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands

Поврзани производи