3D Акрилик Ѕид Виси Риба Сад Аквариум Резервоарот Рипка Закачалка Растенијата Транспарентен Риба Резервоарот Ѕид Налепница Оркестарот P0.11
Ново - 10 %

3D Акрилик Ѕид Виси Риба Сад Аквариум Резервоарот Рипка Закачалка Растенијата Транспарентен Риба Резервоарот Ѕид Налепница Оркестарот

Залиха
DEN 208.80
DEN 188.00
Износот:


3 D Акрилик Ѕид Виси Риба Сад Аквариум Резервоарот Рипка Закачалка Растенијата Транспарентен Риба Резервоарот Ѕид Налепница Оркестарот
Широк отвор за лесно да виси или полетување на ѕид
Креативни, атрактивни, неверојатни ѕид монтирани риба резервоарот
Супериорен Транспарентен Акрилик материјал, убава и издржлив
Прикажи ги исклучите вашите риби! Се зголеми употребата на вашиот дом или канцелариски простор
Совршен за декорација на вашиот дом како декорација ѕид монтирани фабрика тенџере
Исто така може да се користи за пустиник ракови, одгледување на terrariums или изградба на други мали суштества
Спецификација :
Материјал : Акрилик
Надворешен дијаметар : 15cm
Внатрешен дијаметар : 13.2 cm
Висина 7.5 cm
Капацитет На Вода : Прибл. 230ml
Боја : Како на слики прикажани
Вклучени :
1 x Ѕид Монтирани Сад Риба Резервоар (риба, камен, растенијата не се опфатени!)

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
Златна Рипка Резервоарот Ѕид Оркестарот
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
Pannow
Шема:
3D Налепница
Материјал:
Пластични
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Модерна
Censor Кодот:
Виси Риба Сад
Тема:
Растенијата

Поврзани производи