2X 10W За BMW E60 E61 E63 E64 E70 Х5 E71 X6 E82 E87 E89 Z4 E90 E91 М3 LED CANBUS Очи Ангел на светлината Светилка Светла Сина, бела
Ново - 20 %

2X 10W За BMW E60 E61 E63 E64 E70 Х5 E71 X6 E82 E87 E89 Z4 E90 E91 М3 LED CANBUS Очи Ангел на светлината Светилка Светла Сина,

Залиха
DEN 594.24
DEN 475.00
Износот:

За BMW 1-Series : E82 Купе 2008 Година - За BMW 1-Series : E87 Hatchback 2008-(По Facelift) За BMW 1-Series : сите модели (128i, 135i) 2008 - За BMW 3-Series : купе E92(328i,328xi,335i)2007.04 - За BMW 3-Series : E92 Кабриолет(328i,335i)2007 - За BMW 3-Series : E92,E93 М3 сите модели (328i, 335i, Купе, Конвертибилна) 2008-up За BMW 3-Series : E90 седан 2008/09-(328i,328xi,335d,335i) LCI, За BMW 3-Series : E91 Туринг 2008/9-(328i,328xi) LCI,M3 (2008 Модел) За BMW 5-Серија : E60 седан 2007/07-2010(528i,528xi,535i,535xi,550i) LCI За BMW 5-Серија : E61 Туринг 2007/07-2010(535xi) LCI За BMW 6-Серија : E63/E64 2007/09-UP(650i) LCI За BMW 6-Серија : E63/E64 M6 (2008-UP ) LCI За БМВ 7-Серија : F01/F02(2009-) (740i, 740 Li, 750i, 750 Li, 760 Li, Alpina B7 B7 L) За БМВ Х-Серија : E84 X1(со Ксенон 2010-up) За БМВ Х-Серија : E70 Х5(со Ксенон)pre-LCI 2007-2011 За БМВ Х-Серија : E70 X5 M 2008 година - За БМВ Х-Серија : E71 X6 X6 M 2008 година - За BMW Z-Серија : E89 Z4(2009-up) 100% Сосема Нов и Добар Квалитет. Ова е со висок квалитет супер светло Место Светло водоотпорен LED глава светлина. Топ-одделение За Кри чипови светилка монистра, висока осветленост, моќен зрак на светлина, може да се гледа јасно во текот на ноќта возење Power saving. Ноќно возење е повеќе гориво-ефикасен, побезбедно, и дефинитивно не предизвикуваат складирање на батеријата дефицит, батерија заштита CNC алуминиум легура светлина тело, подобро дисипација на топлина Материјал : алуминиум легура Напон : DC 12-18 V Светилка монистра : Со Puri Чипови Светилка монистра Количина : 1 светла боја : бела сина, црвена Боја температура : 6000 K Чип Моќ : 10 W Прозрачна флукс : 2000 LM Водоотпорен оценка : IP67 Средина Температура : 360 степени centigrade Живот : 30000 часа 2x Светлина

Декларираните карактеристики

боја:
црвена, бела, сина
Бренд Име:
SAARMAT
Дијаметар:
60mm
Тип На Објект:
Ангел Очи
Име На Модел:
Ангел Очи E90
боја:
црвена сина, бела
Извор На Светлина:
LED
чип моќ:
10W
Напон:
12V
Автомобил Производител:
за BMW
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Ниска Потрошувачка. Енергија-заштеда на
Тип На Објект:
Ангел Очи, Ѓаволот Очи
Работен век:
20000 часа
сертификација:
CE, RoHS

Поврзани производи