прецизна линија низа говорници рог 2x1 инчен грло за домашно кино јазик во професионална аудио бесплатен превозот

прецизна линија низа говорници рог 2x1 инчен грло за домашно кино јазик во професионална аудио бесплатен превозот

Залиха
DEN 2202.24
Износот:

Linearray говорникот рогови Опис на Производот звучникот рог
Монтажа апликација за HF компресија возачот Модел MT10
Големина 120 W x 280 H x 285 D mm
Грлото 2 x 1 инчен Гром круг со дијаметар од 76 mm M aterial ABS
Боја црна Звук функција Широка дисперзија агол има многу добри перформанси во многу висока фрекфенција . Специјално за neodymium HF говорникот Производ Екранот

Декларираните карактеристики

Поддршка СТАН:
No
комуникација:
USB,WIFI,XLR,Bluetooth,Аудио Линија,ПОМОШЕН
Бренд Име:
finlemho
Излезна Моќност:
Други
Поддршка Apt-x:
No
Репродукција Функција:
Никој
Извор На Енергија:
Никој
Водоотпорен:
Yes
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Пластични
Вграден Микрофон:
No
Звучник Тип:
ПАРКИНГ (НАДВОРЕШЕН ЗВУЧНИК
Батеријата:
No
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
Кабинетот Материјал:
Дрво
екран:
No
Фреквентен Опсег:
Други
екран:
No
Број На Модел На:
MT10
Гласовна Контрола:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Функција:
Никој
Wi-Fi Музика:
Никој
PMPO:
Никој

Поврзани производи