Меѓународни Зборот Шах Игра Средновековниот Виткање Шаховски Фигури/ Заврши Шаховски Сет Забава 32-милиметри*195mm
Ново - 24 %

Меѓународни Зборот Шах Игра Средновековниот Виткање Шаховски Фигури/ Заврши Шаховски Сет Забава 32-милиметри*195mm

Залиха
DEN 579.84
DEN 441.00
Износот:


1 Сет Меѓународен Зборот Шах Игра Средновековниот Виткање Шаховски Фигури/ Заврши Шаховски Сет Забава 32-милиметри*195mm

Декларираните карактеристики

Пакување:
Лесно да се носат
Наставата Режим:
Книгата
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Преносни Игра На Табла
Бренд Име:
Doolland
is_customized:
Yes
Тип:
Дама & Шах
Возраст:
>3 Години

Поврзани производи