RDEER Отворот Удар Клешти 6/150mm Тешки Кожен Појас Дупка Притиснете DIY занитвам Клешти 1pc
Ново - 49 %

RDEER Отворот Удар Клешти 6/150mm Тешки Кожен Појас Дупка Притиснете DIY занитвам Клешти 1pc

Залиха
DEN 614.40
DEN 313.00
Износот:

Карактеристики : Висок квалитет со голема јаглероден челик материјал, keenness и Издржливост. се користи за дупчење за да се види појас, чевли, занает хартија, итн. Вилицата на удар се обработени со посебна високо-фреквентни топлина, користете тоа да стиска многу слободни и опуштени. Со пластична рачка, погодно за носење

Декларираните карактеристики

Материјал:
Јаглероден Челик
Примена:
Мулти Функционални
Plier Стил:
кинески
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Р'DEER
DIY Материјали:
Металугрија
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Карактеристики:
Мултифункционален
Број На Модел На:
RT-616789
Тип:
удар клешти
Големина:
6/150mm
Количина:
1pc
616 Главата Тип:
Кружни
617 Главата Тип:
Плоштад
618 Главата Тип:
Овална
619 Главата Тип:
правоаголни
Пакет:
Блистер Пакување
Тежина:
136g
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
кодот:
F01678903X

Поврзани производи