30Pcs Сребро Метал Книга Агол Шупливи Trilateral Албуми Менија Папки Кутија Агол Заштитници За Оркестарот 22x22x4mm CP1497
Ново - 5 %

30Pcs Сребро Метал Книга Агол Шупливи Trilateral Албуми Менија Папки Кутија Агол Заштитници За Оркестарот 22x22x4mm CP1497

Залиха
DEN 81.12
DEN 77.00
Износот:


Answer : ___________________________ Note :
2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )
3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел. Ви благодариме за разбирањето!
4.Ако имате било какви проблеми,ве Молиме контактирајте со нас.
.
Производ Детали
30 Pcs Сребро Метал Книга Агол Шупливи Trilateral Албуми Менија Папки Кутија Агол Заштитници За Оркестарот 22x22x4mm CP1497
01
Материјал
метал
Големина
Прибл : 22x22x4cm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Исто како на слика
Количина
Дел Бр.
CP1497
Имајте на ум.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Превозот

Декларираните карактеристики

Материјал:
Метал
Дебелина:
4-5.9 cm
боја:
Сребро.
Големина:
22x22x4mm
Употреба:
Scrapbooking одлуки или било која друга декорација
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Обликот:
Аглите-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
Материјал:
Железо

Поврзани производи