Naturalwell Новороденче Лакови Сет, Новороденчињата Памук Лакови, Пакет од Десет, Децата Мали Лакови, Најлон Headband Ткаенина handtied лак 1set HB143
Ново - 25 %

Naturalwell Новороденче Лакови Сет, Новороденчињата Памук Лакови, Пакет од Десет, Децата Мали Лакови, Најлон Headband Ткаенина

Залиха
DEN 228.48
DEN 171.00
Износот:


Naturalwell Новороденче Лакови Сет, Бебе Памук Лакови, Пакет од Десет, Бебе Мали Лакови, Најлон Headband Ткаенина handtied лак 1set HB143
Материјал : мека гума за џвакање, памучна ткаенина Тежина : 60g/set. 6g/pc Возраст : новороденче, бебе gils Headband димензии : 30cm Лак големина : 10cm Боја : 10 бои како сликата да се покаже Пакет : OPP Вреќа ВО АКЦИИ Информации : Pls се избере бои според боја код на слики.
Ние прифаќаме Запад Унија, Пари Booker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер.
Ние ги испратите по EMS, epacket, Кина пост воздух mail.
1.EMS треба околу 5-12 дена.
2.epacket треба за 7-15 дена.
3. Кина пост воздух mail :
Ако не сте satified, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни повратни информации,
ние ќе услугата ќе додека не сте задоволни.
Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга во иднина.
1. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се одржи голема цел. Исто така, ќе добијат попуст од express компанија, ако вашата цел quanitty е голем. 2. Ако сакате да се измеша нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Памук
Број На Модел На:
HB143
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
Naturalwell
Пол:
Девојки
Тежина:
60g/set
боја:
10 бои по поставување
Објектот:
Бебе девојки коса лакови

Поврзани производи