Julie Ванг 10PCS Антички Сребрена Боја Алуминиумски Единствен лик Часовници Шарм Приврзоци Накит Додаток Суспензија Ѓердан 51665
Ново - 26 %

Julie Ванг 10PCS Антички Сребрена Боја Алуминиумски Единствен лик Часовници Шарм Приврзоци Накит Додаток Суспензија Ѓердан

Залиха
DEN 117.60
DEN 87.00
Износот:


Добредојдовте во мојата продавница !
Brandname : Julie Ванг
Реден Број : 51665
Објектот Стил : Мини шарм s за Патент повлекува, Копче за синџири,Rosaries,Виси
уметност,Нараквици,Ѓердани,Anklet,Обетки
Материјал : Алуминиумски
Големина : 20*17*4mm
Боја : Како На Сликата Прикажана-Антички Сребрена Боја
КОЛИЧИНА : 10pcs
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм ,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm
Како да конвертирате сантиметри да инчи
1 сантиметар е еднаков на 0.3937007874 инчи :
1cm = (1/2.54)" = 0.3937007874
На растојание d во инчи (") е еднаков на растојание d во сантиметри (cm) поделен со 2.54 :
d (") = d (cm) / 2.54

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Julie Ванг
Број На Модел На:
51665
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Часовници
КОЛИЧИНА:
10pcs
боја:
античкиот сребрена боја
Големина:
20*17*4mm
Користи:
Симпатична шарм за Патент повлекува, Нараквици,Ѓердани Earring Acccessory

Поврзани производи