НОВИ DIY 6N2 Притисни 6P1 Двојно 6Z4 Цевка Засилувач Комплет Цевка Rectifier Засилувач за Полнење

НОВИ DIY 6N2 Притисни 6P1 Двојно 6Z4 Цевка Засилувач Комплет Цевка Rectifier Засилувач за Полнење

Залиха
DEN 3600.00
Износот:


Answer : ___________________________ Note : ова е целосно полнење,сите делови треба купувачот да лемење ,треба Diy основни вештини
Совети : Црна е на висок квалитет на боја челична шасија, Сребро е од нерѓосувачки челик, дрво страна панел, шасија
Комплет листа е како што следува : Шасија x1 Машина нозе x4 Backplane x1 Некои само-прислушување завртки енергетски Трансформатори x1
Основно : 230v-0v 0.15 на
Средно : 240v-0v 3.15 v-0v-3.15 v 3а
Големина : 76 * 50
Моќност : 100 W
Номинална моќност : 85 W Излезниот трансформатор x2
Основно : 5 K
Средно : 0-4ohm-8ohm
Излезна моќност : 5 W Сигнал влезниот приклучок за x2 Излезен терминал x6 Моќ штекер x1 (со осигурач) Switch x1 Potentiometer 100 K x1 Potentiometer knob x1 6 Z4 цевка x2 6 N2 цевка x1 6 P1 цевка x2 Мали седум нога цевка штекер x1 Мали девет нога цевка штекер x3 IN4007 rectifier диоди x4 (резервни) 0.33 uf/450v x2 100uf/35v x2 220uf/450v x2 33uf/250v x2 150k x2 2к x2 36k x2 18k x2 470 K x2 240ohm x4 (5 W) Dual-core заштитените кабел 30cm Ракав 15cm Заварување жица 2m Некои 3мм 4mm завртка ЛОГОТО x1-Кабелот Врски х5

Декларираните карактеристики

боја:
Сребрена, Црна
Бренд Име:
SENGTERBELLE
Број На Модел На:
15w
Максимална Моќност По Канал:
100W

Поврзани производи