Висок квалитет Кристално Розова Природни Кристал Нараквици за Жените Девојка Подароци 8мм Монистра Pixiu Природен Камен Кристал Трендовски Накит
Ново - 20 %

Висок квалитет Кристално Розова Природни Кристал Нараквици за Жените Девојка Подароци 8мм Монистра Pixiu Природен Камен Кристал

Залиха
DEN 575.04
DEN 460.00
Износот:

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Опис на Производот : име на Производ : N atural Розова Pixiu Кристал Хривнија Монистра S ize : 8mm Piuxiu големина за 29*16*11 mm Пакување : кутија за Накит *****Реална Слика*****

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JoursNeige
Број На Модел На:
DHSW-053
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Мажи Жени Хривнија:
врвка за околу нараквици
Здравствена нега на функција:
се спротивстави на замор
Материјал:
Пинк Природни кристално
Монистра големина за 8mm:
Пинк кристал Piuxiu

Поврзани производи