PLstar Космосот бренд Crewneck Pullovers Дете Goku/Gohan/Master Roshi Отпечатоци, Суичери Dragon Ball 3D Sweatshirt мажите големина S-5XL
Ново - 45 %

PLstar Космосот бренд Crewneck Pullovers Дете Goku/Gohan/Master Roshi Отпечатоци, Суичери Dragon Ball 3D Sweatshirt мажите големина

Залиха
DEN 513.12
DEN 282.00
Износот:


Производ Во Боја :
Како што е прикажано во слика (Вистински објектот ќе изгледаат исто како на сликата, сепак, може да постојат мали варијации
во бои поради осветлување ефект за време на фото преземање или понудувачот се следи поставување.
ГОЛЕМИНА НА ЗАБЕЛЕШКА :
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење
Ова е Азија големина, е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, ве молиме проверете ја големината на табелата.
Реалната слика е Прикажано,со Висок квалитет,Сите стил е истата слика се прикажува,Фабрика Ажурирање..

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
PLstar Космосот
Стил:
Хип Хоп
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
DB004
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Поврзани производи