Нова Жешка црно бел пердув р Ангелските Крилја Cosplay Пердув Крило танц перформанси додатоци MW02

Нова Жешка црно бел пердув р Ангелските Крилја Cosplay Пердув Крило танц перформанси додатоци MW02

Залиха
DEN 432.00
Износот:


Нова Жешка црно бел пердув р Ангелските Крилја Cosplay Пердув Крило танц перформанси додатоци MW02
Производот Се Покаже
1.
Материјал
spandex, памук, полиестер, најлон, polyamide, влакна, сатен. Ние продаваме нашите производи на многу конкурентни цени. П : Колку долго доза е потребно за да се заврши мојата цел?
A : Тоа може да биде shiped надвор во рок од 2 дена по comfirming плаќање. Купување има директно влијание врз факторите кои влијаат на компанијата конкурентност на пазарот на трудот.
Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел.
Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака. Контакт
Ние со нетрпение очекуваме да на можност за соработка со вас базирани на взаемна корист.
Имаме силна техничка сила, напредни истражувачки способности и брзи одговори на прашања, со повеќе од 7 техничари кои имаат 5 години работно искуство во долна Облека индустрија.
Начин на плаќање
Зачувам. Ние додадете нови секси долна облека стилови секој работен ден.
Бои
како што е прикажано сите имаат
Судењето oredrs
1pcs прифатени, да се провери квалитетот на корсет
Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.
Компанијата Шоу
1.
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. П : Може ли да пониска цена?
A : Да. Повеќе Производи за Вас да се Избере
Ние ги доставуваме сите видови на парична казна секси долна облека, како што се возрасни костими, корсети, chemises, babydolls, бикини сетови, дами " секси гаќи, машки гаќи, секси жартиера сетови, еротски фустани, секси чорапи и секси кожа колекции. Ние се стремиме да им помогне на нашите клиенти да "застане" на конкуренцијата во било кој дел на светот, против секој играч на пазарот на трудот. Опис на производот на костимот
Опис
секси жените костим,тоа е погоден за cosplay партија. Производ Слики од костимот
2. Клиенти
5.
Skype : ownlingerie_zoe
.
Нашата Пакет податоци (пониска од 3kgs)
Нашите Методи За Испорака
Експрес компанија
Време на испорака (во работни денови)
Област
DHL
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Fedex
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
UPS-от
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
EMS
5-10
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
10-15
Русија, Бразил
ТНТ
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
ARAMEX
3-7
Блискиот Исток, Австралија
КИНА ПОСТ
15-25
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Answer : ___________________________ Note : за Време на посебни празници, како што се Кинески Фестивал Одмор, Национален Празник на пратката е потребно повеќе време. П : Како можам да знам процесот на мојата цел?
A : Ние ќе ви ги даде на следење на број по превозот надвор парцела, така што можете да ги пратите на тоа. Ние, исто така, ја прифати OEM наредби или да направи нови производи според вашиот дизајн печатени со вашето лого.
Пакување
убав пакет/картонска кутија, ние можеме да се осигураме дека нашите производи стигнат до секое costumer со премиерот состојба
Перење
не машина за перење ,не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење. Ценовникот е нашата трговија на големо цена, ние ќе ви понуди конечната цена, ако вашата цел е повеќе од 100pcs или
така што ќе можат да уживаат во долго време деловни односи профитабилна за двете.

Декларираните карактеристики

Големина:
M
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
AILINGE
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Додатоци
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот
Број На Модел На:
M02
Знаци:
Ангелските крилја
боја:
Како што е прикажано
плаќање:
Зачувам
Превозот начин:
Кина пост,DHL,KCS,EMS,ИТН.
додаток:
ноќта на вештерките крилја
група:
жена костим за возрасни
Големина:
one size
Функција:
мека и еластична
Стандард:
одделение А
Снабдување со стил:
трговија на големо и на мало
Тип:
Бесплатен превозот

Поврзани производи