TEAMWOLF ZHUQUE Механички тастатура 87 копчиња Сина Црвена Кафеава вклучите Светлото Teclado Игри тастатура за Лаптоп, Десктоп
Ново - 5 %

TEAMWOLF ZHUQUE Механички тастатура 87 копчиња Сина Црвена Кафеава вклучите Светлото Teclado Игри тастатура за Лаптоп, Десктоп

Залиха
DEN 2280.96
DEN 2167.00
Износот:

Карактеристики на производот 1. Клучни Technolgy : CIY оска промена технологија 2.87 копче макро дефиниции, ARM процесор, побрзо извршување и повисока ефикасност 3. Професионална игра чип, повисока ефикасност 4. Двојно Инјектирање Капа, не можат да си дозволат да го зборот 5.11 видови на различни осветлување режим 6. Вкупно одлична комбинација FN копчето за скролување, да се даде на соодветното копче функции 7.6000 милиони пати копче живот, трајни 8. Поддршка мултимедијални функција, на работа полесно и побрзо. 9. ергономски, удобно допир
Производ Мултимедијални Функција Серија FN+копчињата за Кратенки :
FN+F5=Мојот компјутер
FN+F6=Homepage
FN+F7=Mail
FN+F8=Калкулатор
FN+F10=Волумен намалување
FN+F11=Волумен зголемување
FN+F12=Mute
FN+DEL=притиснете FN+DEL копче за 5 секунди ,назад-менувачот за три пати да се Продолжи со поставување
FN+КРАЈОТ=Заклучување FN .Клучни комбинација без било каква функција(повторно притиснете или рестартирате компјутерот за да го отклучите
FN+WIN=Заклучување/отклучување ПОБЕДИ
Спецификација на производот и Карактеристики :
1.Тастатура тип : Mechnical тастатура
2.Конекција : Со Жичана
3.Тастатура Тежина : 0.9 кг
4.Копче за патување : 0.4 mm
5.интерфејс тип : USB
6.Број на копчиња : 87 копче
7.Оперативен платформа : WIN2000/XP/Vista/win 7 8 10 .MAC OS
8.Излезна струја : 200m A излезен Напон : DC 5 V
9.6000 милиони пати копче живот, трајни
10.Поддршка мултимедијални функција, на работа полесно и побрзо.
11.Вкупно одлична комбинација FN копчето за скролување, да се даде на соодветното копче функции
12 . Професионална игра чип, повисока ефикасност
13.ергономски, удобно допир
о
Се враќа :
A : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект,или defecive објект
Б : Defectives производи може да се менува за време на гаранцијата време
C : Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот.Ние ќе го промени уште еден за вашата или рефундирање на вашите пари назад .Купувачи се одговорни за враќање превозот fess за враќање pacakge.Замена или рефундирање ќе br aarranged само по врати пакет е доставена до нашата адреса.
D : ако сте купиле погрешна производи,ве молиме да не информираат што е можно поскоро .Но вашата нарачка е испратена .тогаш сите трошоци(вклучувајќи ги и оригиналните транспорт,ракување со обвиненија и враќање товар,итн.) го Одземе од вашата сметка.
Повратни информации :
1.Ако ви се задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
2 .Доколку ги имате поплака или остави негативни повратни информации пред ,ве Молиме падна слободни премногу контакт со нас преку информации до нас,Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вашата. ,ве молиме контактирајте со нас се реши тоа и ни веруваат!

Декларираните карактеристики

Оската На Телото:
сина оска, браун оска, црвена оска
Стил:
Мултимедијални,Мултифункционални Тастатура,Ергономија,Игри,Стандард
Оската На Телото Бренд:
OUTEMU
Тастатура Стандард:
87 Клучеви
Работата Стил:
Механички
Јазик:
Англиски
Примена:
Десктоп,Лаптоп
Бренд Име:
ТИМОТ ВОЛКОТ
Полна Големина тастатура:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ZHUQUE X05
Тип:
Жичен
Интерфејс Тип:
USB
Врвка За Околу Поддршка:
Yes
Стил:
Механички Тастатура
Поддржува Човечки Инженеринг:
Yes
Дали да се поддржи plug and play:
Yes
Тастатура Стандард:
Механички Тастатура
Имаат мултимедијални копче за функција:
Yes
Механички Тастатура:
Yes
Времето на пазарот:
Март-14
Е водоотпорен:
No

Поврзани производи