350W 3 Начини Фреквенција Divider Одбор КТВ Фаза Говорникот Crossover HiFi Аудио Treble Mediant Бас 3 начин Crossover Divider

350W 3 Начини Фреквенција Divider Одбор КТВ Фаза Говорникот Crossover HiFi Аудио Treble Mediant Бас 3 начин Crossover Divider

Залиха
DEN 1036.80
Износот:


Поврзани продукции :
Бренд : WEAH Максимална моќност : 350 W Применува отпор : 4-8 Ohm Филтер карактеристики : висока и ниска фреквенција Фреквенција : 40 Hz-22 KHz Апликации : автомобил на аудио и домашен стерео бас DIY Пакување, Вклучувајќи : 1x на 3 Начини Фреквенција Divider КТВ Фаза Говорникот Crossover

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Aiyima
Максимална Моќност По Канал:
Над 200W
Број На Модел На:
Никој
Канали:
2 (2.0)
Пакет:
No
Тип:
Дома Засилувач

Поврзани производи