Bling Кристал Збор Brooch Уникатен Подарок медицинска СЕСТРА Професија Lapel Pin

Bling Кристал Збор Brooch Уникатен Подарок медицинска СЕСТРА Професија Lapel Pin

Залиха
DEN 143.04
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГОЛЕМИОТ BLING
Број На Модел На:
B1006609
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Цвет
Метали Тип:
сребро позлатен

Поврзани производи