Sansour Возила Надворешноста Красат Вратата Огледало Заштитник Guard Налепница Црна 4 Парчиња/многу Автомобил Вратата и Rearview Огледало Заштитник
Ново - 5 %

Sansour Возила Надворешноста Красат Вратата Огледало Заштитник Guard Налепница Црна 4 Парчиња/многу Автомобил Вратата и Rearview

Залиха
DEN 240.00
DEN 228.00
Износот:

Возила Надворешноста Красат Вратата Огледало Заштитник Guard Налепница Црна 4 Парчиња/многу FS
Опис
1. 100% Сосема нов и висок квалитет
2. Го штити вашиот автомобил вратата на работ од гребнатини и триење.
3.Овие вратата работ чувари ќе го заштити вашето возило од nicks, чипс & гребнатини. Особено во паркиралишта, каде што вашиот автомобил е паркиран многу блиску до автомобилот во следната залив.
4. Лесна Инсталација.Тие се У канал дизајн и вклопуваат лесно во текот на секоја врата раб. Ве молам само поправи го на чиста, сува површина, без восок или без масло за тоа. Постојат вкупно 8pcs, можете да го поправам и на блискиот или на дното на вашата врата, сеопфатна заштита, нека ви безгрижно.
5. Добра флексибилност, било форми на располагање.
6. Забелешка : ве Молиме чувајте ги далеку од пожар или топла вода, што ќе доведе деформација или промена на бојата.
7. Материјал : висок квалитет на еколошки ABS гума транспарентен +3 M Лепило
8. Боја : Црна
9. Количина : 4pcs (1 сет)
10. Димензии : 13 x x 2.5 1.3 см/ 5.1 x 1.0 х 0.5 инчи(L*W*H) 2 Компјутери, 8 x 2.2 x 1.1 cm/ 3.1 x 0.9 x 0.4 инчи(L*W*H) x 2 парчиња
11. Употреба на автомобил вратата.
Fitment : Универзална Одговара За Автомобили, Камиони, За спортски автомобили, и така натаму

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Стил Украси
Објектот Висина:
0inch
Модел Година:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
Вратата Огледало Заштитник Guard Налепница
Специјални Функции:
Заштитник
Објектот Ширина:
0.5inch
Бренд Име:
Sansour
Објектот Должина:
6.5inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
ABS

Поврзани производи