Азербејџан знаме Банер Бесплатен превозот 90*150cm Виси Националното знаме на Азербејџан Дома Декорација знаме
Ново - 10 %

Азербејџан знаме Банер Бесплатен превозот 90*150cm Виси Националното знаме на Азербејџан Дома Декорација знаме

Залиха
DEN 211.20
DEN 190.00
Износот:

Разни спортски натпревари Парада,партија Патување дома. Вистински знаме покажува

Декларираните карактеристики

Големина:
90 x 150cm
Стил:
Летање
Употреба:
Национално Знаме
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Afortunado
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
4#
Јарболот Материјал:
witou од знамето пол
Ткаенини:
Полиестер

Поврзани производи