BGtomato Убава паун печатење на маици Сосема нов убава летна облека Топла продажба креативен дизајн кул кошули мода tee
Ново - 40 %

BGtomato Убава паун печатење на маици Сосема нов убава летна облека Топла продажба креативен дизајн кул кошули мода tee

Залиха
DEN 623.04
DEN 374.00
Износот:


Внимание Ве Молиме :
BGtomato маици се Азиските големина. Тие се помали од Европска големина.
Ве молиме изберете поголема големина на човек.
Ако не сте сигурни на кој големина за да го изберете. Ве молиме да ни остават порака : )
Сите BGtomato маици се 100% исто како picutes.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја купи нашата брендирани производи : )

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Модални,Полиестер
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
Маици
Бренд Име:
BGtomato
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Поврзани производи