OOOT BAORJCT 175197 25мм 10yard Облачно со Термички трансфер Панделки Печатени grosgrain Свадба Додатоци DIY рачно изработени материјал
Ново - 22 %

OOOT BAORJCT 175197 25мм 10yard Облачно со Термички трансфер Панделки Печатени grosgrain Свадба Додатоци DIY рачно изработени

Залиха
DEN 187.20
DEN 146.00
Износот:


Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од $ 5 , јас ќе ви даде бесплатен превозот. Pls поднесе цел, прво да не се плаќаат, кажи ми, јас ќе ви даде за промена на цена, тогаш ќе плати.
Содржина : 1" (25мм )
Материјал : полиестер
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 10yards/многу.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Број На Модел На:
175197
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Ширина:
1
Техника:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Материјал:
100% Полиестер

Поврзани производи