топла 1 buc Жени Секси Тетоважа Хулахопки Трикотаж Симпатична Печатени Обрасци Pantyhose Дами Подароци
Ново - 16 %

топла 1 buc Жени Секси Тетоважа Хулахопки Трикотаж Симпатична Печатени Обрасци Pantyhose Дами Подароци

Залиха
DEN 92.16
DEN 77.00
Износот:


Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Мода и специјален дизајн
Повод : Секојдневниот Живот
Удобно и Мека
Спецификации :
Боја : Голи
Материјал : Полиестер
Големина : Прибл.82cm/32in
Пакет се Вклучени : 1 компјутер Животинско Печатени Нога Тетоважа Pantyhose
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 0.1-0.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SAFENH
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
тетоважа хулахопки
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените

Поврзани производи