Мотоцикл Филтер за Воздух Почиста Мрежа За SUZUKI Разбојник 250 Разбојник 400 GSF250 GSF400 74A 75A 77A 79A Улица Велосипед
Ново - 14 %

Мотоцикл Филтер за Воздух Почиста Мрежа За SUZUKI Разбојник 250 Разбојник 400 GSF250 GSF400 74A 75A 77A 79A Улица Велосипед

Залиха
DEN 336.00
DEN 289.00
Износот:


Филтер За Воздух
100% Сосема Нов
Боја : како на сликата
Материјал : пластика ,метал и хартија .
ОЕМ дизајн.
Произведени за да се вклопи во фабрика за воздух кутија.
Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Погодни За : Suzuki Разбојник 250 400 GSF 250 400 74 A 75 A 77 A 79 A
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат
2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
415-13
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.17kg
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Поврзани производи