dongsheng Star Војна Keychain Darth Vader Бура Полицаец Акција Minifigure Keychain Star Војна Keyrings Keyholder за Љубителите Накит-05

dongsheng Star Војна Keychain Darth Vader Бура Полицаец Акција Minifigure Keychain Star Војна Keyrings Keyholder за Љубителите

Залиха
DEN 41.76
Износот:


dongsheng Star Војна Keychain Darth Vader Бура Полицаец Акција Minifigure Keychain Star Војна Keyrings Keyholder за Љубителите Накит-05 Предмет Тип : Keychain Боја : Како на сликата Големина : 2.9*4.4 cm Тежина : 19g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs keychian со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Број На Модел На:
Г-7-3-714
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Порака Потсетник
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Тип На Објект:
Cosplay Keychain
Стил:
мода, нов, филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Логистика политика:
Ако се купи вкупниот износ до $150. ние ќе се обезбеди побрз за испорака метод
Големина:
2.9*4.4cm
Тежина:
19g

Поврзани производи