AKOLION Ново Сребро Мачка Имитација Бисер Хривнија За Девојка Жените Шарм маче Нараквици Роденден 925 Фунта Накит
Ново - 10 %

AKOLION Ново Сребро Мачка Имитација Бисер Хривнија За Девојка Жените Шарм маче Нараквици Роденден 925 Фунта Накит

Залиха
DEN 116.64
DEN 105.00
Износот:


фабриката штекер Најниска цена Најдобар квалитет Големина : Циркон 3мм, бисер 8мм, синџир 16+3cm може да се прилагоди

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AKOLION
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
Лесно-кука
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
SH00361
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Функција:
красат
Компатибилност:
Никој
Пол:
Жените Девојка
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
боја:
Сребро.
Трговија на големо:
Добредојде
Материјал:
925 Sterling silver
material1:
Сребро.
material2:
Имитација Бисер

Поврзани производи