1pc Slingshot corium Нерѓосувачки Челик Топки Торба Случај Торбичка Holster Прашка Shot Лов Спортски Додатоци Кожа Материјал

1pc Slingshot corium Нерѓосувачки Челик Топки Торба Случај Торбичка Holster Прашка Shot Лов Спортски Додатоци Кожа Материјал

Залиха
DEN 239.52
Износот:

Ако ви се исполнат било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.(го зема за 4-7 дена).
Внимание ве молам : ако пратката волумен е поголем во текот на тежина, ние ви препорачуваме да го користите ЕМС превозот, бидејќи ЕМС се пресмета поштенски според тежина и да го игнорира големина, но други го Изразат начини ќе се пресмета поштенски со оглед и на тежина и големина. International express превозот на EMS, DHL, ТНТ, UPS-от, итн. Спецификација Материјал : вистински кравја кожа Големина на : 8*10*3 cm Тежина : 50g Боја : Црна / Кафеава / жолта Пакет содржина : 1* Челични Топки Половината Торба
Ние претпочитаат ЗАЧУВАМ на плаќање, ние исто така го прифатат плаќање од ПЛАТИ PAL/ T T/ Western union, банкарски трансфер, и др. Мала тежина, подвижен, издржлив, лесен за носење.
Превозот адреса : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. зависи од ваша погодност. Ако сакате да плаќаат на друг начин, ве Молиме контактирајте за актуелната сметка за инфо. Тоа може да се користи за да се врати на slingshot челични топки или други мали лов додаток. Ние и ветуваме да брод на сите нарачки извршени во време на испорака. Ние сме воопшто одговорни за погрешно превозот адреса е предвидено.
Ние сме оригиналниот производител за стрелаштво лов објекти, вклучувајќи ги и стрели, broadheads, лак додатоци итн. ние претпочитаат искрен & искрена купувачи, и тоа е високо ценет дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за нас, ние ќе го прават истото, исто така,. Ако сакате да направите вашиот сопствен производи со свој логото на тоа, ве молиме дозволете ни да го направи тоа за вас, бидејќи ние сме многу искусни на овие производи; ако сакате да трговија на големо овие вид на производи за reselling, ве молиме контактирајте со нас затоа што ние секогаш чувајте многу порибување на предмети за промет на големо и трговците на мало. Ние ќе се потрудиме да соработуваат со вашата работа.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ги прифати тие услови пред да се направи нарачка.
Време на испорака : Ние обично брод нарачки во рок од 24 часа по уплатата се расчисти за порибување на предмети. Ние само ќе го следат вашата адреса се наведени.Ние може да обезбеди ОЕМ и ODM.1pc Slingshot corium Нерѓосувачки Челик Топки Торба Случај Торбичка Holster Прашка Shot Лов Спортски Додатоци Кожа Материјал
Опис : 100% сосема нов & висок квалитет. Тоа е погодна за отворен лов.
Да знаете повеќе за нашата компанија,ве Молиме посетете ја нашата компанија websit, и онлајн трговија на големо & продавници. Вкупното време зависи од купувачот на локалните customhouse и поштата услуга.
Превозот начин : Ние обично го користат превозот метод според купувачите изборот на превозот услови листа, вклучувајќи : економија превозот начин на Кинески Пост воздухопловната на светот (потребни се околу 15-28 дена); Epacket на САД(го зема за 7-14 дена).
Вие сте добредојдени да се напише мејл до мене за било какви прашања, ве молиме да ја додадете нашата skype за директен разговор : bowhunter1980
Јас ќе бидам среќен да одговори на секое прашање навремено прашање и понуди најниска цена со најдобра услуга за вашите прашања и вистински наредби.

Декларираните карактеристики

Тип:
Лак
Употреба:
Други
Број На Модел На:
DGB-2
Бренд Име:
linkboy стрелаштво

Поврзани производи