Чист Јаглерод Стрелка Вратило ' Рбет 300/340/400/500 OD7.6mm ID6.2mm 30.5/32 Должина за Лов на Снимање Лак Стрелаштво

Чист Јаглерод Стрелка Вратило ' Рбет 300/340/400/500 OD7.6mm ID6.2mm 30.5/32 Должина за Лов на Снимање Лак Стрелаштво

Залиха
DEN 1583.52
Износот:


1)Правост : +/- .003"
2)Тежина : 9.4 gpi
3) ' Рбет : 300-500
4) OD : 7,6 милиметри,
5)ПРОЕКТ : 6.2 mm
6)Должината на 'Рбетот 300/340/400 : 30.5"
7)Должината на 'Рбетот 500 : 32"
8)Боја : црна
Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. ние може да напише "примерок" или "подароци" на пакет за да се избегне некои од нив, ако купувачот праша.
Пакетите ќе бидат испратени во 2-4 работни дена по вашата исплата. ако имате било какви посебни барања во врска со вашата нарачка, или вашиот пакет, ве молиме да забележите нас пред исплата, или ние ќе ги користи стандардните пакети.
Пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост и Сингапур Пост обично се 3-5 busines дена да ги покажат своите следење на информации до онлајн. Можете да ги пратите на вашиот парцела информации за себе на интернет со следење на број, или побарате од нас за помош.
Може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производи ќе се примени и фотографии на интернет, тоа е затоа што на различни мерења и следење на бои. ако сте сериозни купувачот и да се очекува од 100% на истите, ве молиме да се разгледа пред купување.
Ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави 5-ѕвезда повратни информации, дека е многу важно да се други купувачи и нас.
ако не сте задоволни со нашите производи или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворен спор, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, како и испраќање сте нов или рефундирање на дека. ние ќе го ценат, ако може да се сметаат.

Декларираните карактеристики

боја:
24pcs 'Рбет 340, 12pcs' Рбет 500, 12pcs 'Рбет 400, 12pcs' Рбет 300, 24pcs 'Рбет 500, 24pcs' Рбет 400, 12pcs 'Рбет 340, 24pcs' Рбет 300
Употреба:
Лов
Бренд Име:
MUSEN
Пердув Материјал:
Други
Вратило Материјал:
јаглерод
Број На Модел На:
Чист Јаглерод Стрелките На Окно
Тип:
Стрелката
Должината на ' Рбетот 300:
30.5
Должината на ' Рбетот 340:
30.5
Должината на ' Рбетот 400:
30.5
Должината на ' Рбетот 500:
32
OD:
7,6 МИЛИМЕТРИ
ID:
6.2 mm

Поврзани производи