Екран на допир за Стакло LCD ЕКРАН Digitizer Собранието N133HSE-E21 БЕЗ РАМКА За Asus Трансформатор Книга TX300 TX300CA

Екран на допир за Стакло LCD ЕКРАН Digitizer Собранието N133HSE-E21 БЕЗ РАМКА За Asus Трансформатор Книга TX300 TX300CA

Залиха
DEN 2880.00
Износот:


Опис Состојба НА+ НОВ Дел 1number
1 X Екран на Допир за Стакло LCD ЕКРАН Digitizer Собранието N133 HSE-E21 БЕЗ РАМКА За Asus Трансформатор Книга TX300 TX300 CA Големина 13.3 инчен Резолуција 1920×1080 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени. Компатибилни модели
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции. Лаптоп со LCD резолуција не треба да beupgraded или омаловажувани. Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4.5 инчи да се 18.4 инчи
1.Големина : 8.9",10.1",10.2",11.1",11.6",12.1",13.1,13.3",14.0",14.1" ,15.0",15.4",15.6",16. 0",17.0",17.3",18.4"и така натаму.
2. Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок
1.Alipay е perferred и безбедност
2.Производот се испраќаат надвор од Кина ќе направат увозни давачки даноци и давачки итн.Тие трошоци не се опфатени со или цената или на превозот обвиненија на производот,и се одговорност на примачот.
Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници.)
1.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или нешто неизвесна причини. Да повеќето земји : 25-45 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.
2.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот.
3.Пакетот се безбедни со потпис е потребно.Ако ниту еден знак за пакетот,тој ќе се врати.Ве молиме не заборавајте да одат на поштата да го земам.Ви благодариме.
Враќање
Клиентот има 7 дена да ги испита/инсталација на производот по испораката. Ве молиме пријавете каква било штета или мртви-на-arrial (DOA) во текот на периодот на Клиентите може да се разменат за исти точно производ во рок од 90-ден, кога тоа е определено дефекти. Кога размена за различни производ, клиентите се смета за однесување на две одделни трансакции, враќање и купување
Повратни информации
Да го цениме вашиот бизнис, било плаќаат корисниците ќе го добиваат позитивни повратни информации. Ние не успеваат кога ќе се разгледа за да се остави било повратни информации на други отколку позитивно. Во овој случај, ние би сакале да љубезно ве молиме да ги споделите со нас како можеме да ги подобриме нашите услуги за подобро да им служи на вас. Ви благодариме однапред.

Декларираните карактеристики

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
LALAWIN
Компатибилен Бренд:
Универзална Екранот
Број На Модел На:
За ASUS Трансформатор Книга TX300 TX300CA

Поврзани производи