Нано Експлозија-доказ (Меки Стакло) Јасно Екран Заштитник Пред некоја Заштитна Фолија за Samsung Галакси Аце 2 I8160 GT-i8160
Ново - 15 %

Нано Експлозија-доказ (Меки Стакло) Јасно Екран Заштитник Пред некоја Заштитна Фолија за Samsung Галакси Аце 2 I8160 GT-i8160

Залиха
DEN 81.12
DEN 69.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
1PCS, 2 ПАРЧИЊА
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Карактеристики:
Нула Доказ
Бренд Име:
Saicrezy
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No

Поврзани производи