Homod Сребрена Боја Блескави Циркон Ѓердан Транспарентен Невидливи Риболов Линија Clavicle Синџир Pendant Ѓердан Накит YDJK235
Ново - 15 %

Homod Сребрена Боја Блескави Циркон Ѓердан Транспарентен Невидливи Риболов Линија Clavicle Синџир Pendant Ѓердан Накит YDJK235

Залиха
DEN 95.52
DEN 81.00
Износот:


Сребрена боја Блескави Циркон Ѓердан Транспарентен Невидливи Риболов Линија Clavicle Синџир Pendant Ѓердан Накит YDJK235

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YDJK235
Бренд Име:
HOMOD
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
0.9*0.9 CM
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Парична казна или Моден:
Моден
Прилики:
Свадба, Ангажман, Одмор, Забава, Подароци
накит за соодветни:
Девојки,Девојка,Мајка,Наставниците,Учениците
боја:
Розово Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани

Поврзани производи