4 Боја Јама Dirt Bike CNC Легура Синџир Оска Tensioner Прилагодувач Блок За ATV Quad Кабриолет Оди Kart Мотоцикл Мотокрос CNC-137

4 Боја Јама Dirt Bike CNC Легура Синџир Оска Tensioner Прилагодувач Блок За ATV Quad Кабриолет Оди Kart Мотоцикл Мотокрос CNC-137

Залиха
DEN 235.20
Износот:


4 Боја 15mm Јама Dirt Bike CNC Легура Синџир Оска Tensioner Прилагодувач Блок За ATV Quad Кабриолет Оди Kart Мотоцикл Мотокрос CNC-137 Пакет се Вклучуваат : 1 Пар X Синџир Прилагодувач Одговара за АТВ Про Трага Јама Нечистотија Велосипед Мотор
Можете да платите преку Visa, Mastercard, QIWI, Маестро, Web Money, Boleto и банкарски трансфер.
Можете да контактирате со нас за да ја врати стоката во рок од 7 дена и го испрати назад до нас во рок од 30 дена. Ако постои било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас пред некој спор.
Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.

Декларираните карактеристики

Објектот Тежина:
42g
Специјални Функции:
Синџир Оска Tensioner Прилагодувач Блок
Име На Модел:
CNC-137
Бренд Име:
NOBIMOTO
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
3.7cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Тип На Објект:
Синџир Поставува
Објектот Ширина:
0inch
Точка име :
Синџир Оска Прилагодувач Блок
боја:
Црна , Црвена
Состојба:
100% нови
Гаранција:
Yes

Поврзани производи