2017 Пролет Жени Секси Исклучување Рамо Коса Црта Вратот Тексас За Сечење Врвови Високи Половината Краток Фармерки Јакна Палта Црна, Сина
Ново - 31 %

2017 Пролет Жени Секси Исклучување Рамо Коса Црта Вратот Тексас За Сечење Врвови Високи Половината Краток Фармерки Јакна Палта

Залиха
DEN 1996.80
DEN 1378.00
Износот:


Превозот : 1. Кина Пост Воздух Парцела (Помалку од 2 KG, ако повеќе од 2 KG, pls контактирајте со нас) (1) aneeds околу 15 до 45 дена на патот за повеќето земјата. (2) За Русија, тоа треба 30-60days нормално; понекогаш треба повеќе долго време, pls чекаат трпеливо. И pls не ја откаже нарачката кога пакетот тоа aon испорака. Pls ја напушти полно име. (3) За Бразил клиент, pls ја напушти данок Не, или пакет не може да биде испратена, ви благодариме. 2. DHL и ЕМС (1) на Некои земјата локација за подигнување на услугата е добра, некои EMS е подобро, pls изберете она што ви се допаѓа, ако со DHL, треба 4-9days да стигнат до вас. (2) Некои земја EMS е добро, но за Русија клиент, pls избира ЕМС само, не DHL, FEDEX, ТНТ и други. 3. Ако ви треба ТНТ, FEDEX, UPS-от и други express, добредојдени да не контактирате. За Даночни : Ние не сме одговорни за било какви проблеми (враќање на пакетот или да наплатат било такса) кои предизвикуваат страна на погрешна адреса, па pls оставете ги вашите детали информации за примање на стоката. Помалку вредност или "примерок" ќе бидат напишани на пакетот за намалување на даночното, но ние не сме одговорни за било кои други доход или надоместок се наплаќа од клиентот на државата. Кога стоката испратена надвор, ние не може да го контролира времето за испорака, само да се чека да пристигне таму, pls чекаат трпеливо, но ако не можете да ги пратите на интернет, добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе песна за вас. Се врати Стоката : Ако има проблеми на квалитетот, ние го прифати враќањето на стоката. Ние може да се плати на превозот надомест, и да се вратите на вашиот целиот надомест штом ќе се добие се врати стоката. (обично ние внимателно проверете пред испраќање на стоката, ние не ја испратите на оштетена стока) Ако не ви се допаѓа добра, можете да се вратите добро, но ќе ги плати сите превозот надомест. (Вклучувајќи го и превозот надомест за вас и надоместокот за нас) Pls контактирајте со нас во 7days откако ќе се добие пакет за детали адреса за враќање. Ако повеќе од 7 дена, ние може да не прифати да се вратат. Pls не го сечеме на етикетата, не носат, да не го користите, не се мие, не се направи мала дамка на стоката, ако ви се подготвуваат да се вратат. Или ние нема да ги прифатат. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : големината на кои било производи приреди отстапување 2-3cm. Вистински стоки имаат некоја боја разликата со слики во продавница. Ако не сте сигурни, pls контактирајте нè за подетални информации за големината и бојата пред да се игра цел. Ако сакате да трговија на големо тоа, добредојдени да оставите порака, можете да добиете добра трговија на големо цена, но основна е дека MOQ. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди нас, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Однапред ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Шупливи Надвор
Тип:
Тенок
Јака:
Slash вратот
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
ТАНЦУВАЊЕ КРИЛЈА
Стил:
Повик
Број На Модел На:
НОВО-42

Поврзани производи