2 парчиња Huawei P9 Лајт G9 Случај Прозрачна Животинско Цвет Силикони TPU Мека Задниот Капак на Телефонот Случај за Huawei Искачи P9 Лајт G9

2 парчиња Huawei P9 Лајт G9 Случај Прозрачна Животинско Цвет Силикони TPU Мека Задниот Капак на Телефонот Случај за Huawei Искачи

Залиха
DEN 215.52
Износот:


2 парчиња Прозрачна Мека TPU Задниот Поклопец Случај за Huawei Искачи P9 G9 Лајт 5.2" Мобилен Телефон Мека Корица дело Бесплатен Превозот
Име на производ : Мека TPU Покрие Случај за Huawei P9 лајт
Материјал : Мека TPU
Боја : 12 Боја (како на сликата)
Модел : За Huawei P9 лајт
Пакет Се Вклучени :
2 парчиња Сликарство Мека Tpu Покрие Случај
Примање на вашиот предмет :
1.Кога ќе го добиете вашиот објект во пораката, pls увид тоа веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата.
2.Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот. Тоа нема да се случи како ние двојно проверете секое парче пред пратката.Ако сте среќни со објектот, ве молиме помогнете да ни остави позитивен фидбек, ви благодариме за вашата поддршка.
Гаранција :
1.Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова. (купувачот треба да ги вклучува сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable состојба, благодарение).
2.Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето. За првите 3 месеци од купување, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација). По 3 месеци од купување, купувачот треба да се обрне 2 начини на превозот цена.
Контакт со НАС на :
Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, па ние се вратам на вас.Ние ќе одговор во рок од 24 часа бизнис време.
Повратните информации :
1.Вашето мислење е многу важно ,позитивни повратните информации се високо ценети.
2.Ве молиме не двоумете се да ги споделите со нас пред да замине било негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Декларираните карактеристики

Материјал:
TPU
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
5.2
Бренд Име:
mksup
Функција:
Прозрачна Животинско Цвет Мека TPU случај маска
ОДГОВАРА ЗА:
За Huawei Искачи P9 лајт / G9
Функција:
Телефон школка заштитни случај, декорација
МИКС ОД БОИ:
Поддршка
превозот:
Бесплатен превозот
Стилот 1:
Цртан филм сликарство Прозрачна Животинско Цвет tpu задниот поклопец случај
Стил 2:
Луксузна Прозрачна Силикони Случај Маска
Трговија на големо:
Поддршка
Тип:
Случај

Поврзани производи