JUJIE Зелена Кристал Цвет Брошеви За Жените Гроздобер Лист Brooch За Свадба Букети Растенијата Мода Накит Dropshipping
Ново - 28 %

JUJIE Зелена Кристал Цвет Брошеви За Жените Гроздобер Лист Brooch За Свадба Букети Растенијата Мода Накит Dropshipping

Залиха
DEN 287.04
DEN 207.00
Износот:

Напомена : 1.Ве молиме додадете сите предмети во еден ред,благодарам. 2.Руски пријатели,ве Молиме оставете ни име и презиме, и вашата улица и куќа број и стан број, затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно. 3.Ако сте за промет на големо клиенти, можете да го користите количката се направи ред за нас,тогаш ни остави порака, ние ќе ви понудиме најдобра цена и правото брзо превозот цена(FEDEX,DHL,UPS-от,EMS) 4.Кога ќе ја прими стоката,ако не се како нив, ве Молиме контактирајте со нас пред да ни остави лош повратни информации. Производ Параметар : Производ : Мода Жените Брошеви Материјал : Цинк Легура/Кристал Големина : 5*4.5 cm Тежина : 17 g Количина : 1piece Пакување : 1piece/opp вреќа 12 парчиња или повеќе добиете 10% попуст

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
B0
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
JUJIE
Брошеви Тип:
Брошеви
Симулирани Бисер Цвет Брошеви Потекло:
Кина
Симулирани Бисер Цвет Брошеви Боја:
како Слика
Симулирани Бисер Цвет Брошеви Големина:
5*4.5 cm
Симулирани Бисер Цвет Брошеви Тежина:
17 g
Природата Камен Брошеви Иглички Стил:
Тренди
Природата Камен Брошеви Иглички Материјал:
Цинк Aolly&Кристал
Природата Камен Брошеви Иглички Модел/Форма:
Цвет
Брошеви За Жените Модел:
B0
Брошеви За Жените Пакет:
OPP вреќа
Брошеви За Жените Родовата:
Жените

Поврзани производи