Мотоциклите Делови Camshaft Tappet Вратило Cam Рокер Рака За Јамаха AG200 YP250 за сексуално и репродуктивно 125 185 TW 125 200 225
Ново - 10 %

Мотоциклите Делови Camshaft Tappet Вратило Cam Рокер Рака За Јамаха AG200 YP250 за сексуално и репродуктивно 125 185 TW 125

Залиха
DEN 2933.28
DEN 2640.00
Износот:


Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.
Состојба : 100% Сосема нов
Количина : 1 пар
Материјал : фрли челик
Пакет вклучувајќи : како на сликата ќе видите
Одговара за Јамаха YP250 Височество DX/SV 1995-2006 AG200 1985 BW200 Големи Тркала 1985-1988 SR125 1987-2000 SR185 1981-1982 TW125 1999-2004 TW200 E TRAILWAY 1987-2015 TW225 E 2002-2007 XG250 TRICKER 2004-2010 XT125 1982 1983 1988 1991 XT200 1982-1983 XT250 Serow 2005-2015 YBR250 2007 2009 YD125 S 1989 YH50 Зошто 1999
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Декларираните карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Зафатнина (ml):
/
Материјал Тип:
/
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
AHL
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
XT 125 200 Serow YBR250 YD125 S YH50 Зошто
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
боја:
Како на сликата покажа
Потекло:
Кина
Количина:
1 пар
is_customized:
Yes

Поврзани производи