Венец Остава Пластични Втиснување Папка За Бележник DIY Албум Картичка Алатка Пластични Дефиниција
Ново - 10 %

Венец Остава Пластични Втиснување Папка За Бележник DIY Албум Картичка Алатка Пластични Дефиниција

Залиха
DEN 95.52
DEN 86.00
Износот:


Количина : 1 buc Пластични боја : како на сликата Големина : стан 10.6 * 14.5 * 0.26 cm Конверзија : cm = 1 инчен 0 : 39 ве молиме оставете 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела
како шаблон. Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Материјал:
пластични
Број На Модел На:
Y007

Поврзани производи